Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
„Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie.” Henryk Sienkiewicz

      19 czerwca 2019 r. w Publicznym Gimnazjum w Łysych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem w przepięknym wykonaniu uczniów. Następnym punktem było ślubowanie absolwentów gimnazjum.
      Młodzież pod kierunkiem wychowawców przygotowała również program artystyczny, w którym nie zabrakło ciepłych słów podziękowań skierowanych do Dyrekcji szkoły , Rady Pedagogicznej, Pracowników obsługi oraz Rodziców .
      W dalszej części uroczystości głos zabrał Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Łysych – Pan Stanisław Bączek, który podsumował pracę w minionym roku szkolnym.
      Wychowawcy klas – Pani Dorota Domurad i Pani Agnieszka Świerszcz wręczyły absolwentom świadectwa ukończenia szkoły. Na koniec uroczystości głos zabrali zaproszeni goście – Wójt Gminy Łyse- Pan Grzegorz Fabiszewski , Proboszcz Parafii Łyse – Ksiądz Krzysztof Dylewski oraz przedstawiciele Rady Rodziców.
/d.d. a.ś./

14.06.2019r reprezentacja naszego gimnazjum wzięła udział w Powiatowym Przeglądzie Artystycznym Szkół w którym otrzymała następujące wyróżnienia.
W kategorii Palemka - I miejsce Kornelia Perzan wyróżnienie- Sylwia Mazuch
W kategorii jajko skrobane
I miejsce – Dominika Nosek
W kategorii wycinanka
III miejsce – Julia Deptuła
Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

/a.ś./

6 czerwca 2019r. uczniowie klas III Publicznego Gimnazjum w Łysych spędziły miło czas bawiąc się na Balu Gimnazjalnym zorganizowanym przez ich rodziców.
Był to ostatni bal gimnazjalny. Na którym młodzież podziękowała całej Radzie Pedagogicznej z Panem Dyrektorem Stanisławem Bączkiem na czele oraz rodzicom za trud i troskę włożoną w ich wychowanie. Zabawa dobiegła końca ok. godz.24 .
Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę.
/d.d. a.ś./

27 maja 2019r. Angelika Szablak i Aleksandra Świerszcz - uczennice Publicznego Gimnazjum w Łysych wzięły udział w projekcie „Nie daj się zniewolić” zorganizowanym przez Liceum Klasyczne w Ostrołęce przy współpracy parafii Zbawiciela Świata w Ostrołęce i Radia Maryja z Torunia.
Reportaż z przedstawienia jest dostępny na stronie Liceum Klasycznego w Ostrołęce.
/a.ś/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

Copyright © 2019 Publiczne Gimnazjum w Łysych Rights Reserved.